Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki zabudowane Nowe Dąbie - Oferty działek z budynkami

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

69 000 zł618 m² 111,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rod Nad Notecią 618 m | domek murowany | blisko Bydgoszczy Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 618 m , położona na terenie rod Nad Notecią w Nowym Dąbiu,.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł499 m² 310,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta idealna dla osób szukających odpoczynku i wytchnienia wśród zieleni. Działka o powierzchni 499 m2, posadowiona w Nowym Dąbiu na terenie Ogródków Działkowych ,nad Notecią. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Nowe Dąbie

Nowe Dąbie,kujawsko-pomorskie

149 900 zł487 m² 307,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna w podbydgoskim Nowym Dąbiu dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż działka rekreacyjna ( Stowarzyszenie ogrodowe "nad Notecią" ) o pow. 487 m2 z domkiem 35m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Nowe Dąbie

Nowe Dąbie,kujawsko-pomorskie

90 000 zł900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 900m2 w Nowym Dąbiu niedaleko Bydgoszczy. Miejscowy plan zagospodarowania przewiduje zabudowę mieszkaniową. W drodze jest kanalizacja oraz prąd. Działka nie jest zabudowana. Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Nowe Dąbie

Nowe Dąbie,kujawsko-pomorskie

110 000 zł1 298 m² 84,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Nowe Dąbie Piękna działka budowlana w Nowym Dąbiu,ładne tereny.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij