Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Nowe Dąbie - Oferty sprzedaży nieruchomości

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

69 000 zł618 m² 111,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rod Nad Notecią 618 m | domek murowany | blisko Bydgoszczy Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 618 m , położona na terenie rod Nad Notecią w Nowym Dąbiu,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł121,17 m² 3 136,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej W mejscowości nowe dąbie, gmina łabiszyn Przedmiotem sprzedaży jest nowy dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej w trakcie budowy (stan surowy zamknięty).

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

107 550 zł1 195 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 0,1195 ha, położony w Nowym Dąbiu. Działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem 904/116. Wydana aktualna decyzja wz. Media: wodociąg -.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł293 m² 4 608 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 886 m²

Biuro nieruchomości Tara w Żninie oferuje do sprzedaży dom wolno stojący dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 293m2 posadowiony na działce o powierzchni 1230m2 oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

360 000 zł6 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Inwestycja Z gotowymi Warunkami zabudowy cena do negocjacji Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w Nowym Dąbiu (gmina Łabiszyn). Gotowy projekt inwestycyjny - wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

80 750 zł850 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki z warunkami zabudowy w Nowym Dąbiu opis nieruchomości Prezentuję Państwu kilkanaście działek o powierzchniach około 830m2-870m2 oraz trzech mniejszych po około 650m2 -730m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

85 320 zł1 080 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Działki rolno-budowlane o powierzchni od 1020m2 do 1180m2, w kształcie prostokąta lub zbliżonym do kwadratu. Możliwość uzyskania warunków zabudowy. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł24 200 m² 20,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka przy rzece Noteć. Jest to działka z linią brzegową rzeki Noteć o powierzchni 2,42 ha. Zlokalizowana przy śluzie nr 4 - Frydrychowo. Posiada wydane z warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

78 800 zł980 m² 80,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży Bardzo ładne działki w miejscowości Nowe Dąbie w centrum miejscowości (za Kobylarnią)w gminie Łabiszyn o powierzchni ok 1000m2 blisko lasu, położona w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł53,60 m² 5 223,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferta na wyłączność, dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie dwupokojowe (53,6 m2) z piwnicą i garażem (parter) - Nowe Dąbie, gm. Łabiszyn Mieszkanie znajduje się na parterze, co.

Szczegóły ogłoszenia

43 500 zł5 129 m² 8,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam łąkę blisko miejscowości Nowe Dąbie w odległości 700 m od rzeki Noteć. Jest to miejsce ciche i spokojne z brakiem sąsiedztwa. 2 km od drogi asfaltowej. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł268,42 m² 5 029,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 886 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom wolnostojący - Nowe Dąbie, gm. Łabiszyn, kujawsko-pomorskie Powierzchnia użytkowa: 268,42 m Typ zabudowy: wolnostojący, dwukondygnacyjny Rok budowy: 2017.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 008 m² 74,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m , położona w wyjątkowo spokojnej i urokliwej okolicy, oddalona około 8 km od miasta Łabiszyn. Idealna dla osób szukających ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł817 m² 96,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży Bardzo ładna działka w miejscowości Nowe Dąbie w centrum miejscowości (za Kobylarnią)w gminie Łabiszyn o powierzchni ok 817m2 blisko lasu, położona w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

86 000 zł1 145 m² 75,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki w Nowym Dąbiu, działki z warunkami zabudowy - domy jednorodzinne. Cena 75zł za m2. Działki 24m mają od frontu, w prostokącie, równy kształt. Zapraszam do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Cena do negocjacji! opis oferty Sprzedam działkę inwestycyjną położoną w Nowym Dąbiu, gmina Łabiszyn. Teren idealny pod zabudowę - wydane warunki zabudowy umożliwiają budowę 8 domów.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł102 m² 6 156,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:513 m²

Oferta na wyłączność. Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż dom w stanie deweloperskim (+) Nowe Dąbie, całkowicie wykończony z zewnątrz, wolnostojący,ogrodzony z nowoczesnym piecem.

Szczegóły ogłoszenia

90 374 zł1 238 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaż 2 działek w Nowym Dąbiu o powierzchni : 1 238 m2 - 90 374 zł 1 134 m2 - 82 782 zł Wodociąg oraz energia elektryczna przy działce o pow.1238 m2. Dojazd drogą asfaltową -.

Szczegóły ogłoszenia

63 500 zł4 879 m² 13,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam łąkę blisko rzeki Noteć w miejscowości Nowe Dąbie, 2 km od drogi asfaltowej. W okolicy sama natura, cisza i spokój. Najważniejsze cechy oferty: - duża działka aż 4 879 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

W naszym biurze Mam dla ciebie ofertę kilkunastu działek budowlanych. Pełne uzbrojenie w pobliżu. Na każdą działkę wydane zostały obowiązujące Warunki Zabudowy. Dogodny dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł975 m² 130,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości przedstawiają: działka rolna Nowe Dąbie, gmina Łabiszyn Powierzchnia: 975 m (wymiary: 22 m x 44 m) Cena: 86 zł/m cena promocyjna, ograniczona czasowo do momentu sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

259 000 zł3 650 m² 70,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Bardzo ładna duża działka z własnym lasem w miejscowości Nowe Dąbie (za Brzozą i Kobylarnią) w gminie Łabiszyn o powierzchni ok 3650 m 2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł5 200 m² 80,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży Duża działka w miejscowości Nowe Dąbie w centrum miejscowości (za Kobylarnią)w gminie Łabiszyn o powierzchni ok 5200 m2 blisko lasu, położona w malowniczym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

100 725 zł1 185 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Nowe Dąbie / granica z Przyłękami i Olimpinem Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w Nowym Dąbiu. Działka budowlana, nowy właściciel musi wystąpić do gminy.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł132 m² 3 484,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż solidnie zbudowany parterowy dom wolno-stojący w okolicach Łabiszyna w stanie surowym zamkniętym Oferujemy na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym ,wewnątrz wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 527 m² 78,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu działkę w miejscowości Nowe Dąbie, 1527 m2. Klasa ziemi VI, brak mpzp, w trakcie realizacji warunków zabudowy. Na działce brak mediów, planowane własne ujęcie wody.

Szczegóły ogłoszenia

58 500 zł606 m² 96,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Mała bardzo ładna działka w miejscowości Nowe Dąbie (za Kobylarnią)w gminie Łabiszyn ) o powierzchni 606 m2 położona w centrum miejscowości w malowniczym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 114 m² 89,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1114 m , położoną w urokliwej miejscowości Nowe Dąbie w województwie kujawsko-pomorskim, powiat żniński, gmina Łabiszyn. Wieś.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 527 m² 78,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu działkę w miejscowości Nowe Dąbie, 1527 m2. Klasa ziemi VI, brak mpzp, na działce brak mediów. W okolicy już powstałe zabudowania, dojazd asfaltem, ostatnie 50 m. drogą.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł499 m² 310,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta idealna dla osób szukających odpoczynku i wytchnienia wśród zieleni. Działka o powierzchni 499 m2, posadowiona w Nowym Dąbiu na terenie Ogródków Działkowych ,nad Notecią. Na.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł1 244 m² 90,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Promocja majowa! super oferta Z rabatem! Bardzo ładna działka w miejscowości Nowe Dąbie w centrum miejscowości (za Kobylarnią)w gminie Łabiszyn o powierzchni 1244 m2 blisko lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł150 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 783 m²

Dom przy samym lesie | cisza, przestrzeń i potencjał - Nowe Dąbie Wyobraź sobie poranek z kawą na własnej działce, śpiew ptaków i ścianę lasu tuż za ogrodzeniem To miejsce daje.

Szczegóły ogłoszenia

160 490 zł1 459 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: 3 działki budowlane w Nowym Dąbiu blisko natury i miasta! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz od zgiełku, a jednocześnie będziesz mieć miasto w zasięgu kilkunastu.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 245 m² 80,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1245 m2 w spokojnej wsi Nowe Dąbie gmina Łabiszyn. Dojazd do działki drogą będącą w nieodpłatnej i na czas nieokreślony służebności. Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

83 385 zł981 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Smogorzewo, gmina Łabiszyn Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Smogorzewo (woj. kujawsko-pomorskie, powiat żniński,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowe Dąbie +3 km

95 000 zł957 m² 99,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 957m2, położony w podbydgoskim Nowym Smolnie - Kobylarnia. Działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem 25/15. (Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowe Dąbie +4 km

195 001 zł2 222,10 m² 87,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2220 m , położona na pograniczu Kobylarni i Nowego Smolna , w spokojnej i zielonej okolicy. Na działce znajduje się drewniana.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowe Dąbie +4 km

139 000 zł1 000 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka W spokojnej okolicy, z dala od drogi głównej. Okolice brzozy - nowe smolno, 20.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowe Dąbie +4 km

199 000 zł2 331 m² 85,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy o powierzchni 2331m2. Warunki zabudowy na budowę 2 budynków mieszkalnych - jednorodzinnych. Powierzchnia zabudowy każdego z nich do 250m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowe Dąbie +4 km

195 000 zł2 222 m² 87,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka 2222 m ze stodołą drewnianą - Nowe Smolno Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 2222 m , położoną w miejscowości Nowe Smolno.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowe Dąbie +4 km

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij